WITAMY NA STRONIE KOMENDY POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W RACIBORZU.
UROCZYSTA ZBIÓRKA Z OKAZJI OBCHODÓW NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI PDF Drukuj Email
Wpisany przez Marek   
poniedziałek, 27 listopada 2017 09:04

24 listopada 2017 roku w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 w Katowicach-Szopienicach z okazji Narodowego Święta Niepodległości odbyła się uroczystość wręczenia aktów mianowania na wyższe stopnie, strażakom pełniącym służbę w jednostkach organizacyjnych Państwowej Straży Pożarnej województwa śląskiego. Była to także okazja do wręczenia wyróżniającym się funkcjonariuszom nagród Ministra Spraw Wewnętrznych, Komendanta Głównego PSP oraz Śląskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP.
W trakcie uroczystości akty powołania otrzymali: na stanowisko zastępcy Komendanta Miejskiego PSP w Chorzowie mł. bryg. Paweł Nalepka, na stanowisko zastępcy Komendanta Miejskiego PSP w Katowicach st. bryg. Dariusz Jaromin.
Ceremonii wręczenia dokonał Śląski Komendant Wojewódzki PSP bryg. Jacek Kleszczewski w asyście Zastępców Śląskiego Komendanta st. bryg. Arkadiusza Biskupa oraz st. bryg. Bogdana Jędrochy.

 alt

 

Polecane StronyPogodynka

Statystyki odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1255
mod_vvisit_counterWczoraj12387
mod_vvisit_counterW tym tygodniu58191
mod_vvisit_counterW poprzednim tygodniu72472
mod_vvisit_counterW tym miesiącu198742
mod_vvisit_counterW poprzednim miesiącu374566
mod_vvisit_counterWszystkich odwiedzin9569188

Aktualnie na stronie: 187 gość/ci 
Dzisiejsza data: Kwi 19, 2019