WITAMY NA STRONIE KOMENDY POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W RACIBORZU.
Aktualności
GMINNE ZAWODY SPORTOWO_POŻARNICZE OSP-Rzuchów 2011 r. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Marek   
poniedziałek, 20 czerwca 2011 12:06
W dniu 19.06.2011 r. w Rzuchowie odbyły się Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze Jednostek OSP w których wzięło udział 14 drużyn w tym 1kobieca.

KLASYFIKACJA GENERALNA ZAWODÓWPRZEDSTAWIA SIĘ NASTĘPUJĄCO:
 Grupa"A"
1  miejsce -  Łańce                      112 pkt.
2  miejsce -  Kobyla                     130 pkt.
3  miejsce -  Rzuchów                  133 pkt.
                  Pogrzebień   -           dyskwalifikacja

poza klasyfikacją OSP Krzyżkowice  109 pkt.

SENIORZY
1 miejsce - Pogrzebień                  129 pkt.
2 miejsce - Kobyla                        140 pkt.

Grupa MDP (12-16 lat)
1 miejsce - Kobyla                        107 pkt.
2 miejsce - Łańce                         119 pkt.
3 miejsce - Pogrzebień                  126 pkt.

Grupa MDP (do 12 lat)
1 miejsce - Łańce                          130 pkt.
2 miejsce - Kobyla                         131 pkt.
3 miejsce - Rzuchów                      160 pkt.

Grupa MDP (dziewczęta)                 130 pkt.
 
GMINNE ZAWODY SPORTOWO-POŻARNICZE OSP-Jankowice 2011 r. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Marek   
poniedziałek, 13 czerwca 2011 12:40
W dniu 11.06.2011 r. w Jankowicach odbyły się Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze Jednostek OSP w których wzięło udział 18 drużyn w tym 3 kobiece.

KLASYFIKACJA GENERALNA ZAWODÓWPRZEDSTAWIA SIĘ NASTĘPUJĄCO:
 Grupa"A"
1  miejsce -  Turze                       122 pkt.
2  miejsce -  Jankowice                 124 pkt.
3  miejsce -  Ruda Kozielska I         129 pkt.
4  miejsce -  Ruda                        129 pkt.
5  miejsce -  Budziska                    131 pkt.
6  miejsce -  Siedliska                    136 pkt.
7  miejsce -  Kuźnia Raciborska       143 pkt.
8  miejsce -  Ruda Kozielska II        144 pkt.
9  miejsce -  Rudy                        148 pkt.

Grupa "C"
1 miejsce - Siedliska                      149 pkt.
2 miejsce - Jankowice                   194 pkt.

Grupa CTiF (chłopcy)
1 miejsce - Budziska                      993 pkt.
2 miejsce - Jankowice                   991 pkt.
3 miejsce - Ruda Kozielska              990 pkt.
4 miejsce - Turze                          981 pkt.
5 miejsce - Siedliska                       979 pkt.
6 miejsce - Kuźnia Raciborska          808 pkt.

Grupa CTiF (dziewczęta)
1 miejsce - Turze                          975 pkt.
 
GMINNE ZAWODY SPORTOWO-POŻARNICZE OSP-Grzegorzowice 2011 r. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Marek   
poniedziałek, 13 czerwca 2011 12:07
W dniu 12.06.2011 r. w Grzegorzowicach odbyły się Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze Jednostek OSP w których wzięło udział 10 drużyn w tym 1 kobieca.

KLASYFIKACJA GENERALNA ZAWODÓWPRZEDSTAWIA SIĘ NASTĘPUJĄCO:
 Grupa"A"
1  miejsce -  Rudnik                      115 pkt.
2  miejsce -  Brzeźnica II                121 pkt.
3  miejsce -  Strzybnik                   121 pkt.
4  miejsce -  Brzeźnica I                 123 pkt.
5  miejsce -  Sławików                   124 pkt.
6  miejsce -  Gamów I                   130 pkt.
7  miejsce -  Modzurów                 131 pkt.
8  miejsce -  Gamów II                  136 pkt.

Grupa "C"
1 miejsce - Rudnik                        139 pkt.

Grupa CTiF (chłopcy)
1 miejsce - Gamów                       909 pkt.



dsc07544
Poprzednie zdjęcia  Zestaw zdjęć 1/4  Następne zdjęcia
dsc07544
dsc07545
dsc07552
dsc07555
dsc07557
dsc07560
dsc07561
dsc07562
dsc07564
dsc07565
dsc07568
dsc07571


 
GMINNE ZAWODY SPORTOWO_POŻARNICZE OSP-Pietrowice Wielkie 2011 r. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Marek   
poniedziałek, 06 czerwca 2011 11:44
W dniu 05.06.2011 r. w Pietrowicach Wielkich odbyły się Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze Jednostek OSP w których wzięło udział 19 drużyn w tym 4 kobiece.

KLASYFIKACJA GENERALNA ZAWODÓWPRZEDSTAWIA SIĘ NASTĘPUJĄCO:
 Grupa"A"
1  miejsce -  Samborowice            124 pkt.
2  miejsce -  Maków II                  131 pkt.
3  miejsce -  Lekartów                  132 pkt.
4  miejsce -  Pietrowice Wlk.          133 pkt.
5  miejsce -  Zerdziny II                 139 pkt.
6  miejsce -  Kornice                     139 pkt.
7  miejsce -  Cyprzanów                142 pkt.
8  miejsce -  Zerdziny I                  143 pkt.
9  miejsce -  Maków II                   143 pkt.
10 miejsce - Krowiarki                    152 pkt.
11 miejsce - Pawłów                     156 pkt.
                 Gródczanki  -  dyskwalifikacja

Grupa "C"
1 miejsce - Pietrowice Wlk.            148 pkt.
2 miejsce - Żerdziny                      166 pkt.
3 miejsce - Maków                        192 pkt.

Grupa CTiF (chłopcy)
1 miejsce - Pietrowice Wlk.            983 pkt.
2 miejsce - Maków                        921 pkt.
3 miejsce - Krzanowice                  836 pkt.

Grupa CTiF (dziewczęta)
1 miejsce - Krowiarki                     910 pkt.
 
ZAPROSZENIE DO MUZEUM NA "WIECZÓR W MUZEUM" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 01 czerwca 2011 13:49

Dyrektor Muzeum w Raciborzu Joanna Muszała-Ciałowicz

oraz

Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Raciborzu

bryg. Jan Pawnik

zapraszają na

„WIECZÓR W MUZEUM"

10 czerwca 2011 r. w godzinach 18.00  - 1.00

Muzeum w Raciborzu ul. Gimnazjalna 1

SZCZEGÓŁY PROGRAMU CZYTAJ TUTAJ

 
«pierwszapoprzednia313233343536373839następnaostatnia»

Strona 36 z 39

Polecane Strony







Pogodynka





Statystyki odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj842
mod_vvisit_counterWczoraj17450
mod_vvisit_counterW tym tygodniu68343
mod_vvisit_counterW poprzednim tygodniu155918
mod_vvisit_counterW tym miesiącu312698
mod_vvisit_counterW poprzednim miesiącu681443
mod_vvisit_counterWszystkich odwiedzin6944688

Aktualnie na stronie: 325 gość/ci 
Dzisiejsza data: Lis 16, 2018