WITAMY NA STRONIE KOMENDY POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W RACIBORZU.
Aktualności
HARMONOGRAM PRZEGLĄDU OPERACYJNO - TECHNICZNEGO OSP PDF Drukuj Email
Wpisany przez Marek   
wtorek, 04 września 2012 13:39
H A R M O N O G R A M    
PRZEGLĄDU OPERACYJNO-TECHNICZNEGO JEDNOSTEK OSP       
POWIATU RACIBORSKIEGO W DNIACH 17.09. - 11.10.2012 r.      

 

17.09.2012 r.
1. Kuźnia Rac.              - 14.00
2. Ruda Kozielska          - 15.15
3. Rudy                       - 16.30
4. Jankowice               - 18.00
18.09.2012 r.
1. Ruda                      - 14.30
2. Budziska                 - 15.30           
3. Siedliska                 - 16.30
19.09.2012 r.
1. Wojnowice             - 14.00
2. Pietraszyn               - 15.00
3. Krzanowice             - 16.00
4. Borucin                  - 17.00
5. Bojanów                - 18.00
20.09.2012 r.
1. Rudnik                   - 13.00           
2. Strzybnik                - 14.00           
3. Gamów                   - 15.00
4. Modzurów              - 16.00
5. Sławików                - 17.00
6. Brzeźnica                - 18.00
21.09.2012 r.
1. Pogrzebień              - 14.00
2. Rzuchów                 - 15.15
3. Łańce                     - 16.30           
4. Kobyla                    - 17.30
01.10.2012 r.
1. Pietrowice Wlk.      - 14.00           
2. Gródczanki             - 15.15           
3. Cyprzanów             - 16.00
4. Lekartów                - 17.00
5. Samborowice          - 18.00
02.10.2012 r. 
1. Krowiarki               - 14.00
2. Maków                   - 15.00
3. Kornica                   - 16.00
4. Pawłów                   - 17.00
5. Żerdziny                 - 18.00
03.10.2012 r.
1. Chałupki                 - 14.00           
2. Zabełków               - 15.00
3. Rudyszwałd            - 16.00
4. Roszków                - 17.00           
5. Krzyżanowice         - 18.00
04.10.2012 r
1. Bieńkowice             - 14.00
2. Bolesław                  - 15.00
3. Tworków                 - 16.00
4. Owsiszcze                - 17.00
5. Nowa Wioska           - 18.00
11.10.2012 r.
1. HENKEL                   - 13.00
2. Brzezie                   - 14.00
3. Markowice              - 15.30
4. Miedonia                - 17.00
5. Sudół                     - 18.15
12.10.2012 r
1. Turze                      -13.00
2. Zawada Ks.              - 14.00
3. Nędza                     - 15.00
4. Babice.                   - 16.15
5. Górki                      - 17.00
6. Szymocice               - 18.00
 
GMINNE ZAWODY SPORTOWO POŻARNICZE OSP - RUDY PDF Drukuj Email
Wpisany przez Marek   
wtorek, 04 września 2012 07:13

W dniu 01.09.2012 r. w Rudach odbyły się Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze Jednostek OSP w których wzięło udział 16 drużyn w tym 2 kobiece.

KLASYFIKACJA GENERALNA ZAWODÓW PRZEDSTAWIA SIĘ NASTĘPUJĄCO:
 Grupa"A"
1  miejsce -  Siedliska               113 pkt.
2  miejsce -  Ruda                     119 pkt.
3  miejsce -  Ruda Kozielska II    120 pkt.
4  miejsce -  Turze                    124 pkt.
5  miejsce -  Jankowice             124 pkt.
6  miejsce -  Budziska               132 pkt.
7  miejsce -  Rudy                     136 pkt.
8 miejsce -   Kuźnia Raciborska   137 pkt.
9 miejsce -   Ruda Kozielska I     146 pkt.
Grupa "C"
1 miejsce - Siedliska                144 pkt.
2 miejsce - Jankowice              146 pkt.

Grupa CTiF (chłopcy)
1 miejsce - Turze                     1003 pkt.
2 miejsce - Ruda Kozielska        980 pkt.
3 miejsce - Siedliska                 963 pkt.
4 miejsce - Jankowice               962 pkt.
5 miejsce - Budziska                 960 pkt.

 
GMINNE ZAWODY SPORTOWO POŻARNICZE OSP - SAMBOROWICE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Marek   
poniedziałek, 03 września 2012 14:09

W dniu 09.06.2012 r. w Samborowicach odbyły się Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze Jednostek OSP w których wzięło udział 22 drużyny w tym 3 kobiece.

KLASYFIKACJA GENERALNA ZAWODÓW PRZEDSTAWIA SIĘ NASTĘPUJĄCO:
 Grupa"A"
1  miejsce -  Samborowice         103 pkt.
2  miejsce -  Maków I                122 pkt.
3  miejsce -  Żerdziny I              123 pkt.
4  miejsce -  Maków II               124 pkt.
5  miejsce -  Cyprzanów             126 pkt.
6  miejsce -  Kornice                 130 pkt.
7  miejsce -  Lekartów              138 pkt.
8 miejsce - Pawłów                   139 pkt.
9 miejsce - Żerdziny                  140 pkt.
10 miejsce - Krowiarki               141 pkt.
11 miejsce - Pietrowice Wielkie  145 pkt.
12 miejsce - Gródczanki            147 pkt.

Grupa "C"
1 miejsce - Żerdziny                   158 pkt.
2 miejsce - Maków                     168 pkt.
3 miejsce - Pietrowice Wielkie    178 pkt.

Grupa CTiF (chłopcy)
1 miejsce - Lekartów                   1003 pkt.
2 miejsce - Pietrowice Wielkie II      970 pkt.
3 miejsce - Pietrowice Wielkie I        914 pkt.
4 miejsce - Maków                     914 pkt.
5 miejsce - Żerdziny                   881 pkt.
6 miejsce - Krowiarki                 801 pkt.
Grupa CTiF (dziewczęta)
1 miejsce - Krowiarki                 935 pkt.

 
GMINNE ZAWODY SPORTOWO POŻARNICZE OSP - KORNOWAC PDF Drukuj Email
Wpisany przez Marek   
poniedziałek, 03 września 2012 14:00

 

W dniu 10.06.2012 r. w Kornowacu odbyły się Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze Jednostek OSP.

KLASYFIKACJA GENERALNA ZAWODÓW PRZEDSTAWIA SIĘ NASTĘPUJĄCO:
 Grupa"A"
1  miejsce -  Pogrzebień           135 pkt.
2  miejsce -  Łańce                  136 pkt.
3  miejsce -  Kobyla                 140 pkt.
4  miejsce -  Rzuchów              158 pkt.

Grupa Oldbojów

1  miejsce -  Pogrzebień           143 pkt.
2  miejsce -  Łańce                  149 pkt.
3  miejsce - 
Rzuchów              155 pkt.
4  miejsce - 
Kobyla                 255 pkt.

 
GMINNE ZAWODY SPORTOWO POŻARNICZE OSP - RUDNIK PDF Drukuj Email
Wpisany przez Marek   
poniedziałek, 03 września 2012 13:53

 

W dniu 03.06.2012 r. w Rudniku odbyły się Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze Jednostek OSP w których wzięło udział 11 drużyn w tym 1 kobieca.

KLASYFIKACJA GENERALNA ZAWODÓW PRZEDSTAWIA SIĘ NASTĘPUJĄCO:
 Grupa"A"
1  miejsce -  Gamów                      115 pkt.
2  miejsce -  Brzeźnica I                 117 pkt.
3  miejsce -  Sławików                   118 pkt.
4  miejsce -  Brzeźnica II                127 pkt.
5  miejsce -  Rudnik                      130 pkt.
6  miejsce -  Strzybnik II                133 pkt.
7  miejsce -  Modzurów                  135 pkt.
8 miejsce - Koberice                      158 pkt.
9 miejsce - Strzybnik I                   160 pkt.

Grupa "C"
1 miejsce - Rudnik                        216 pkt.

Grupa CTiF
1 miejsce - Gamów                       946 pkt.
 
«pierwszapoprzednia31323334353637383940następnaostatnia»

Strona 40 z 46

Polecane Strony







Pogodynka





Statystyki odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj3250
mod_vvisit_counterWczoraj9435
mod_vvisit_counterW tym tygodniu12685
mod_vvisit_counterW poprzednim tygodniu54141
mod_vvisit_counterW tym miesiącu88839
mod_vvisit_counterW poprzednim miesiącu239349
mod_vvisit_counterWszystkich odwiedzin11581358

Aktualnie na stronie: 88 gość/ci, 1 boty/ów 
Dzisiejsza data: Lis 12, 2019