WITAMY NA STRONIE KOMENDY POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W RACIBORZU.
Aktualności
HARMONOGRAM PRZEGLĄDU OPERACYJNO-TECHNICZNEGO JEDNOSTEK OSP POWIATU RACIBORSKIEGO PDF Drukuj Email
Wpisany przez Marek   
piątek, 09 września 2011 07:55
                        H A R M O N O G R A M
              ======================== 
PRZEGLĄDU OPERACYJNO-TECHNICZNEGO JEDNOSTEK OSP          
POWIATU RACIBORSKIEGO W DNIACH  19.09 - 04.10.2011 r.
 
         19.09.2011 r.
 
1. Chałupki           - 14.00  
2. Zabełków         - 15.00 
3. Rudyszwałd      - 16.00 
4. Roszków          - 17.00  
5. Krzyżanowice    - 18.00
 
         20.09.2011 r.
 
1. Bieńkowice       - 14.00
2. Bolesław           - 15.00
3. Tworków         - 16.00
4. Owsiszcze         - 17.00
5. Nowa Wioska    - 18.00 
 
         22.09.2011 r.
 
1. Kuźnia Rac.       - 14.00
2. Ruda Kozielska   - 15.00
3. Rudy                - 16.30
4. Jankowice         - 18.00
 
         23.09.2011 r.
 
1. Turze               - 14.30
2. Ruda                - 15.30 
3. Budziska            - 16.30
4. Siedliska            - 17.30
 
         26.09.2011 r.
 
1. Wojnowice         - 14.00
2. Pietraszyn           - 15.00
3. Krzanowice         - 16.00
4. Borucin              - 17.00
5. Bojanów            - 18.00
 
         27.09.2011 r. 
 
1. Żerdziny             - 14.00
2. Pawłów              - 15.00
3. Kornica               - 16.00
4. Maków               - 17.00
5. Krowiarki             - 18.00
 
         28.09.2011 r.
 
1. Pietrowice Wlk.     - 14.00  
2. Gródczanki            - 15.15  
3. Cyprzanów            - 16.00
4. Lekartów              - 17.00
5. Samborowice         - 18.00
 
         29.09.2011 r. 
 
1. Zawada Ks.           - 14.00 
2. Nędza                  - 15.00
3. Babice.                - 16.15 
4. Górki                   - 17.00
5. Szymocice            - 18.00
 
         30.09.2011 r.
 
1. Pogrzebień           - 14.00 
2. Rzuchów              - 15.15
3. Łańce                  - 16.30  
4. Kobyla                 - 17.30
 
         03.10.2011 r.
 
1. HENKEL               - 13.00
2. Sudół                  - 14.00
3. Miedonia              - 15.15
4. Markowice           - 17.30
5. Brzezie                - 18.30
 
         04.10.2011 r.
 
1. Rudnik               - 13.00  
2. Strzybnik            - 14.00  
3. Gamów              - 15.00
4. Modzurów          - 16.00
5. Sławików            - 17.00
6. Brzeźnica            - 18.00    
 
GMINNE ZAWODY SPORTOWO-POŻARNICZE OSP - Babice 2011 r. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Marek   
poniedziałek, 05 września 2011 08:06
W dniu 03.09.2011 r. w Babicach odbyły się Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze Jednostek OSP w których wzięło udział 6 drużyn.

KLASYFIKACJA GENERALNA ZAWODÓW PRZEDSTAWIA SIĘ NASTĘPUJĄCO:
 Grupa"A"
1  miejsce -  OSP Górki Śląskie        108 pkt.
2  miejsce -  OSP Nędza                 122 pkt.
3  miejsce -  OSP Zawada Książęca   128 pkt.
4  miejsce -  OSP OSP Szymocice     132 pkt.
5  miejsce -  OSP Babice                 146 pkt.


Grupa CTiF 
1  miejsce -  OSP Zawada Książęca    908 pkt.
 
W OGNIU DOŚWIADCZEŃ PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 15 lipca 2011 07:24

Bezpłatne szkolenia specjalistyczne współfinansowane ze środków Unii Europejskiej dla śląskich strażaków!

Informujemy, że rozpoczęła się realizacja projektu „W ogniu doświadczeń”. W ramach tego przedsięwzięcia realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki funkcjonariusze Państwowej Straży Pożarnej mieszkający i pracujący na terenie województwa śląskiego, zyskali możliwość odbycia szeregu bezpłatnych, wyjątkowo atrakcyjnych szkoleń specjalistycznych <więcej>.


 
GMINNE ZAWODY SPORTOWO_POŻARNICZE OSP-Rzuchów 2011 r. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Marek   
poniedziałek, 20 czerwca 2011 12:06
W dniu 19.06.2011 r. w Rzuchowie odbyły się Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze Jednostek OSP w których wzięło udział 14 drużyn w tym 1kobieca.

KLASYFIKACJA GENERALNA ZAWODÓWPRZEDSTAWIA SIĘ NASTĘPUJĄCO:
 Grupa"A"
1  miejsce -  Łańce                      112 pkt.
2  miejsce -  Kobyla                     130 pkt.
3  miejsce -  Rzuchów                  133 pkt.
                  Pogrzebień   -           dyskwalifikacja

poza klasyfikacją OSP Krzyżkowice  109 pkt.

SENIORZY
1 miejsce - Pogrzebień                  129 pkt.
2 miejsce - Kobyla                        140 pkt.

Grupa MDP (12-16 lat)
1 miejsce - Kobyla                        107 pkt.
2 miejsce - Łańce                         119 pkt.
3 miejsce - Pogrzebień                  126 pkt.

Grupa MDP (do 12 lat)
1 miejsce - Łańce                          130 pkt.
2 miejsce - Kobyla                         131 pkt.
3 miejsce - Rzuchów                      160 pkt.

Grupa MDP (dziewczęta)                 130 pkt.
 
«pierwszapoprzednia41424344454647484950następnaostatnia»

Strona 47 z 51

Polecane Strony







Pogodynka





Statystyki odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj798
mod_vvisit_counterWczoraj2810
mod_vvisit_counterW tym tygodniu17152
mod_vvisit_counterW poprzednim tygodniu24470
mod_vvisit_counterW tym miesiącu50342
mod_vvisit_counterW poprzednim miesiącu120128
mod_vvisit_counterWszystkich odwiedzin13664757

Aktualnie na stronie: 32 gość/ci, 2 boty/ów 
Dzisiejsza data: Sie 14, 2020